Project Description

Logopedia

Mając na uwadze dobro Naszych pacjentów, postanowiliśmy zdwoić siły! Rozpoczęliśmy współpracę z gabinetem logopedycznym Pani Natalii Buczek. Pani Natalia cieszy się ogromnym zaufaniem ze strony swoich pacjentów, na swoim koncie zanotowała szereg sukcesów logopedycznych.

Oprócz logopedii w ofercie gabinetu znajdziemy szeroką gamę zajęć takich jak: dogoterapia z udziałem pięknego labradora Leona, zajęcia z psychologiem, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia rozwijające umiejętności społeczne z elementami bajkoterapii. Więcej informacji na temat prowadzonych zajęć znajdziecie na stronie internetowej  lub profilu Facebook.

Celem naszej współpracy jest objęcie holistyczną opieką wszystkich pacjentów. Zaburzeniom Integracji Sensorycznej bardzo często towarzyszą zaburzenia mowy, dlatego bardzo ważne jest to żeby jednocześnie działać we wszystkich zaburzonych sferach. Różnorodność metod i form pracy pozwala na uzyskanie efektywniejszych rezultatów terapeutycznych oraz odniesienie SUKCESU! W Naszych działaniach zależy Nam na tym aby nasi pacjenci mieli dostęp do większej ilości terapii, które są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

 GODZINY OTWARCIA

poniedziałek-piątek 7:30-19:30
sobota-niedziela nieczynne

TELEFON

574 120 205

  NASZA LOKALIZACJA

Królik – terapia i diagnoza
ul. ks. J. Popiełuszki 24 lok. 5H
(os. Generałów)